Value Package

from $6.95/meal

We pack nutrient-rich ingredients into each Value meal, all with recipes from our best-selling mainline meals!

    This package is PERFECT for students, those wanting to trial what we do, or anyone looking to eat healthy for less! A Value meal is a leaned-down version of our mainline meals, typically containing less protein, increased base or both. Deliciousness for less - win, win!

    PICK MY MEALS →

    The more you add, the more you save! 😋


    Value

     

    Related Items

    from $145.00 $190.00
    Sale
    from $159.00 $204.00
    Sale
    from $117.00 $227.00
    Sale